Psikologlarımız

izmir en iyi psikologlarEmpati İzmir Psikologlar

Empati İzmir Uzman Psikologlar ve Terapistler ile Bireysel psikoterapi ve psikolojik danışmanlık , çocuk ergen danışmanlığı , aile terapisi, evlilik danışmanlığı ,cinsel terapi , panik atak tedavisi , vajinismus tedavisi ve diğer psikolojik alanlarda size destek vermektedir. Yüzyüze terapiler yada online olarak psikoterapistler ile hizmetinizdeyiz


Şölen ÇAMLI İNCE

İzmir Psikolog / Aile ve Çocuk Psikolog / Cinsel Terapist

İzmir Özel Türk Koleji Anadolu Bölümü’nü bitirdikten sonra 1996 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun oldu. Lisans öğrenimi sırasında Ege Üniversitesi Psikiyatri Servisinde Prof.Dr.Simavi Vahip uzmanlığında stajını tamamladı. İzmir SEV Anaokulu ve İlköğretim Okulunun kuruluş çalışmalarında yardımcı psikolog olarak görev aldı .1997-2008 yılları arasında özel finans kurumlarında eğitim & performans danışmanlığı,insan kaynakları uzmanlığı ve yöneticilik görevlerini üstlendi. Ebru Gençkırlı Güler ile Empati İzmir Psikolojik Danışmanlık Merkezini kurdu.

20 yıllık mesleki tecrübesi bulunan Psikolog Şölen İnce, çalışmalarını Aile Terapisi – Çocuk ve Ergen Terapisi, Cinsel Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi Teknikleri üzerinde sürdürmektedir.Türk Psikologlar Derneği ve Kognitif Davranışçı Terapiler Derneği üyesidir. Psikolog Şölen İnce aynı zamanda sertifikalı Zeka ve Kişilik Testleri uygulayıcısıdır.

İzmirPsikolog Tavsiye


Ebru GENÇKIRLI GÜLER

Psikolog İzmir / Evlilik Danışmanı / EMDR Terapisti

İzmir Özel Türk Koleji Anadolu Bölümü ’ nü bitirdikten sonra 1996 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü ’ nden mezun oldu. 1996 – 1997 yılları arasında Dr. Osman Seçkin süpervizyonu altında klinik görüşme deneyimi kazandıktan sonra 1997 – 2004 döneminde Alsancak Özel Beyaz Balon Anaokulu ’ nda psikolog ve yönetici olarak görev almıştır. 2004 – 2009 tarihleri arasında Psikiyatrist Dr. Anna Erdoğan ile birlikte çocuk – ergen terapileri ve EMDR alanlarında çalıştı. 2009 yılında Şölen Çamlı İnce ile Empati İzmir Psikolojik Danışmanlık Merkezi ’ ni kurdu.

Çalışmalarını Çift ve Evlilik Terapileri , Ergen Danışmanlığı , Yetişkin Danışmanlığı , Bilişsel Davranışçı Terapi Teknikleri ve EMDR üzerinde devam ettirmektedir. Mesleki alanda 19 yıllık, EMDR alanında 11 yıllık terapi tecrübesi bulunan Psikolog Ebru Güler, Türk Psikologlar Derneği ve Kognitif Davranışçı Terapiler Derneği üyesi olan Psikolog Ebru Gençkırlı Güler evli ve bir çocuk annesidir.

İzmir Psikologlar